Asco s.r.o. nabízí návrh a realizaci kamerových systémů. V tomto  dynamickém a rychle rozvíjejícím se segmentu slaboproudých systémů, můžeme nabídnout naše znalosti v oblasti kamerových systémů, internetového připojení a konfigurace aktivních prvků, tak aby Váš budoucí kamerový systém fungoval co nejlépe a dal se využít efektivně  pro ochranu a monitorování Vašeho majetku

Nezávazná poptávka

Kamerové systémy

Návrh, instalace a dodávky kamerových systémů a systému pro přensos a ukládání obrazu, jak technologií CCTV tak i moderní technologií IP.Nabízíme dodávky CCTV technologií pro středně náročné (ekonomické) až vysoce náročné (High End) aplikace. Pozadu nejsme ani s dnes trendovou IP technologií, kde nabízíme jak dostatečný sortiment IP kamer a IP serverů, tak i komplexní softwarová řešení. Vybrat a nainstalovat nejvhodnějších systém CCTV pro konkrétní aplikaci nemusí být vždy snadné, a proto vám nabízíme široké spektrum spolehlivých technologií od renomovaných výrobců včetně kompletní technické podpory.

Asco s.r.o. nabízí návrh a realizaci slaboproudých rozvodů v následujících oblastech


EZS

Návrh, instalace a dodávky elektronických zabezpečovacích systémů pro objekty, kanceláře a rodinné domy EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) společnosti ASCO s.r.o nabízí ucelené portfolio produktů renomovaných světových výrobců a tak dokážeme navrhnout a dodat komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů


Docházkové systémy a řízení přístupu

Návrh, instalace a dodávky elektronických přístupových systémů a docházkových systémů Docházkové systémy (Access) nabízí ucelené portfolio produktů špičkových světových výrobců pro komplexní realizaci systémů elektronické kontroly vstupu i docházkových systémů.

 

Nabízené produktové řady zahrnují identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické, dále přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky pro správu systémů a v neposlední řadě i podpůrné prvky a technologie, např. tiskárny pro potisk plastových karet.


EPS

Návrh, instalace a dodávky elektronických protipožárních systémů. Nabízíme kompletní profesionální řešení pro systémy:

 

  • Detekce požáru
  • Detekce úniku plynů
  • A související doplňkový sortiment
  • Hasicí zařízení
  • Domácí evakuační rozhlas